Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 350x70x95 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera, Držiak toal. papiera s policou |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913978630 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 350 |
| Výška | 70 |
| Hĺbka | 95 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 350x70x95 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 1.8 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka