Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 200x33x51 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hĺbka | 51 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913130052 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 200 |
| Výška | 33 |
| Hĺbka | 51 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x33x51 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.81 |
kalkulačka