Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 71 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913845666 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.4 |
|---|---|
| Priemer zátky | 26 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 50 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 68 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka