Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 150x21x35 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913974717 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 150 |
| Výška | 21 |
| Hĺbka | 35 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 150x21x35 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.336 |
kalkulačka