Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Rozmer prierezu tyče | 16x26 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913971228 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer prierezu tyče | 16x26 mm |
| Váha | 0.29 |
kalkulačka