Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 35x76x125 mm |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 76 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913858673 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.28 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 35 |
| Výška | 76 |
| Hĺbka | 125 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x76x125 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
kalkulačka