Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DREAMART |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 179 mm |
| Hĺbka | 126 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 108 mm |
| Prietok (3 bar) | 7.700 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863028 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 1.8 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 179 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 7.7 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Dizajn |
| séria | dreamart |
| Výbava | Klasická |
| Hĺbka | 126 |
| Výška výtoku | 108 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka