Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DREAMART |
| Priemer | 85 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863097 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 6 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 0.35 |
|---|---|
| Priemer zátky | 85 |
| Farba | Chróm |
| Výška | 230 |
| Hĺbka | 85 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Výbava | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Retro |
| séria | dreamart |
| Ostatní | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Priemer | 85 |
| Ostatné | Jedna funkcia;AntiCalc |
kalkulačka