Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Séria | DOME |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná, Slinutá, Mrazuvzdorná, 2 cm dlažba |
| Oteruvzdornosť | PEI II |
| Hodnota protišmyku | R12 |
| Povrch | Mat, Reliéfny povrch |
| Použitie | Dlažba |
| Balenie obsahuje | 0.6400 m2 |
| Počet ks v balení | 1 |
| Hrúbka | 20.00 mm |
| Hmotnosť / m2 | 42.9687 kg |
| EAN | 8433019267225 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
Tiež známa ako rozmerovo stabilné dlaždice. Je to dlaždice, ktorá bola mechanicky orezaná do určitej veľkosti potom, čo bola vypálená tak, aby jej okraje tvorili uhol 90°. Dosiahnutá jednotná veľkosť, rozmer súdržnosti a optimálnu presnosť dodávajú dlaždiciam čistejšie prevedení a menej odchýlok medzi jednotlivými dlaždicami.
Rektifikované dlaždice sú vhodné na pokládku s minimálnou škárou od 2 mm.
Natlačením do foriem pod vysokým tlakom zostane v keramickej hmote minimum vzduchových bublín. Následne sa vypáli pri vysokých teplotách, čím je výsledný produkt tvrdý, pevný a oteruvzdorný. Zároveň je menej nasiakavý.
Nachádza univerzálne použitie v interiéri a exteriéri, na steny i podlahy. Slinutá dlažba je obzvlášť vhodná do namáhaných priestorov ako dlažba či na fasády budov.
Mrazuvzdornosť je daná mierou nasiakavosti dlaždice (tozn., že nenasaje vodu, ktorá by v nej mohla zmrznúť). U obkladoch pre použitie v interiéroch nie je mrazuvzdornosť požadovaná a nasiakavosť býva zvyčajne viac ako 10 %. Oproti tomu mrazuvzdorné glazované dlaždice majú nasiakavosť do 3 %. Pre exteriér sú potom vhodné slinuté dlaždice s nasiakavosťou nižšou ako 0,5 %.
Dlaždica vhodná na použitie v exteriéri (napr. terasy, balkóny) aj interiéri. Na pokládku na terče, lepením alebo na štrk/piesok/trávu.
Stupeň PEI II. – určený pre podlahy zriedka vystavené uvedenému znečistenia a bežnú obuv, napr. obytné miestnosti okrem vstupných a im podobných priestorov.
Je stanovená sklzom na naklonenej rovine a schválená vo väčšine krajín. Podľa uhla sklzu sa radí do piatich tried s vhodnosťou použitia pre konkrétne priestory pre bezpečný pohyb osôb.
R12: Uhol sklzu od 27° do 35°
Vhodné pre prípravné a gastronomické kuchyne, miestnosti na opravy a údržbu.
Matná glazura dlaždice.
Pohľadová strana dlaždice je upravená do plastického zobrazenia.
Dlaždica vhodná pre pokládku na podlahu (= ako dlažba), zároveň je možné použiť ju aj pre obklad stien.
| Charakter | Rektifikovaná;Slinutá;Mrazuvzdorná;2 cm dlažba |
|---|---|
| Oteruvzdornosť | PEI II |
| Použitie | Dlažba |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Povrch | Mat;Reliéfny povrch |
| Počet ks v balení | 1 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 20 |
| Balenie obsahuje | 0.64 |
| Záruka | 2 roky |
| Hodnota protišmyku | R12 |
| séria | dome 20mm |
| Váha | 42.9687 |
kalkulačka