Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 59x20,5x45,5 cm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687047514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 16.14 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 590 |
| Hĺbka | 455 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 59x20,5x45,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Výška | 205 |