Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 380x290x287 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 287 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| EAN | 8590913898471 |
| Taric | 94017900 |
| Hmotnosť / ks | 2.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 2.35 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 381 |
| Výška | 291 |
| Hĺbka | 287 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 381x291x287 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka