Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 320x106x328 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 328 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 130.0000 kg |
| EAN | 8590913841583 |
| Taric | 94017900 |
| Hmotnosť / ks | 2.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 2.37 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 320 |
| Výška | 106 |
| Hĺbka | 328 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 320x106x328 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 130 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka