Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 64 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | 2 výstupy |
| Hmotnosť / ks | 5.6080 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866470 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 6.018 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 350 |
| Výška | 110 |
| Hĺbka | 64 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 5 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | dimy |
| Ostatní | Dvojcestné |
| Ostatné | Dvojcestné |
kalkulačka