Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 264 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Integrovaný v rukoväti |
| Ostatné | HiTech Therm |
| Hmotnosť / ks | 3.2440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866388 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Ochrana proti popáleniu: horúca voda nezahrieva telo batérie.
| Váha | 3.18 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 264 |
| Hĺbka | 155 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Integrovaný v rukoväti |
| Výbava | HiTech Therm |
| Tvar | Hranaté |
| séria | dimy |
| Výška | 70 |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Ostatné | HiTech Therm |
| 3D model | ANO |
kalkulačka