Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 500x66x129 mm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hĺbka | 129 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913810961 |
| Taric | 74182000 |
| Hmotnosť / ks | 1.7510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.8 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 500 |
| Výška | 66 |
| Hĺbka | 129 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 500x66x129 mm |
| Dĺžka | 500 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | diamond |
kalkulačka