Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 231x95x113 mm |
| Šírka | 231 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 113 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8810 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913826740 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.81 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 231 |
| Výška | 95 |
| Hĺbka | 113 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 231x95x113 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | diamond |
kalkulačka