Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x64x98 mm |
| Priemer | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913811647 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.25 |
|---|---|
| Priemer zátky | 50 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 50 |
| Výška | 64 |
| Hĺbka | 98 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x64x98 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | diamond |
| Priemer | 50 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka