Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 130x149x100 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 149 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810947 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 130 |
| Výška | 149 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 130x149x100 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
| séria | diamond |
kalkulačka