Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DESNA |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Farba rámu | Zlato |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 10.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913858901 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9.5 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 800 |
| Výška | 1000 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | desna |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Farba rámu | Zlato |
kalkulačka