Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 35x68 cm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 680 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 7.1248 kg |
| EAN | 8435368808555 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nerez mat |
|---|---|
| Šírka | 50 |
| Výška | 680 |
| Hĺbka | 350 |
| Rozmer | 5x68x35 cm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.2 |
kalkulačka