Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40x80 cm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Materiál | Sklo |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913980510 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Výška | 800 |
|---|---|
| Hĺbka | 400 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x80 cm |
| Materiál | Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6 |
kalkulačka