Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Rozmer | 140x75 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hĺbka | 750 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 580 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 52.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902604 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 51.93 |
| Šírka | 1400 |
| Výška | 1650 |
| Hĺbka | 750 |
| Balenie | 2 |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 |
| Rozmer | 140x75 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 580 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| séria | deep |
kalkulačka