Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 230x670x180 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 670 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.5300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956195551 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 230 |
| Výška | 670 |
| Hĺbka | 180 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 230x670x180 mm |
| Materiál | Oceľ;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 2.53 |
kalkulačka