Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | SKA |
| Rozmer | 215x660x165 mm |
| Šírka | 215 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Čierna, Hnedá |
| Materiál | Drevo, Oceľ |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.8040 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956192499 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna;Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 215 |
| Výška | 660 |
| Hĺbka | 165 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 215x660x165 mm |
| Materiál | Drevo;Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ska kúpeľňové doplnky |
| Váha | 1.804 |
kalkulačka