Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 38,5x80x62,5 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 625 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l, Splachovanie 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / set | 33.7300 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913947971 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.



| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 385 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 625 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 38,5x80x62,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný;Soft Close (pomalé sklápanie);Rimless |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 37.5 |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
kalkulačka