Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 38,5x79x61,5 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hĺbka | 615 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / set | 46.5300 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913970269 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 385 |
| Výška | 790 |
| Hĺbka | 615 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 38,5x79x61,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Váha | 29 |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3,5 l;Splachovanie 5 l |
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka