Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DAPHNE |
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Prietok (3 bar) | 4.400 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843358 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 0.94 |
|---|---|
| Priemer zátky | 45 |
| Farba | Chróm |
| Výška | 290 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 4.4 |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Vysoká umývadlová;Vysoká umývadlová s predĺženou hubicou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | daphne |
| Šírka | 36 |
| Hĺbka | 175 |
| Výška výtoku | 245 |
kalkulačka