Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DAPHNE |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 92 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | 1 výstup |
| Prietok (3 bar) | 25.400 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.8630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836404 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 0.85 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 78 |
| Výška | 92 |
| Hĺbka | 94 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 25.4 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Jednocestné |
| Tvar | Kruhové |
| séria | daphne |
| Ostatní | Jednocestné |
| Ostatné | Jednocestné |
kalkulačka