Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DAPHNE |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 12.900 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.8720 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828560 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 0.93 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 165 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 12.9 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Tvar | Kruhové |
| séria | daphne |