Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Séria | DALKEY |
| Rozmer | 30x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Satén |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.8000 m2 |
| Počet ks v balení | 10 |
| Hrúbka | 8.40 mm |
| Hmotnosť / m2 | 14.8166 kg |
| EAN | 8435609336588 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Saténový povrch je spojením praktičnosti lesku a estetiky matu do optimálneho stredu. Povrch je hladký s jemným leskom.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Použitie | Obklad |
|---|---|
| Rozmer | 30x60 cm |
| Povrch | Satin |
| Počet ks v balení | 10 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 8.4 |
| Balenie obsahuje | 1.8 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | dalkey |
| Váha | 14.8166 |
kalkulačka