Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Séria | DALKEY |
| Rozmer | 45x45 cm |
| Materiál | Keramika |
| Oteruvzdornosť | PEI IV |
| Povrch | Satén |
| Použitie | Dlažba |
| Balenie obsahuje | 1.4200 m2 |
| Počet ks v balení | 7 |
| Hrúbka | 9.10 mm |
| Hmotnosť / m2 | 18.6831 kg |
| EAN | 8435609336526 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Stupeň PEI IV. – určený pre intenzívnejšie frekvenciu chodcov a silnejšie znečistenie, napr. vnútorné priestory administratívnych budov a chodby hotelov, obchodné miestnosti a kancelárie.
Saténový povrch je spojením praktičnosti lesku a estetiky matu do optimálneho stredu. Povrch je hladký s jemným leskom.
Dlaždica vhodná pre pokládku na podlahu (= ako dlažba), zároveň je možné použiť ju aj pre obklad stien.
| Oteruvzdornosť | PEI IV |
|---|---|
| Použitie | Dlažba |
| Rozmer | 45x45 cm |
| Povrch | Satin |
| Počet ks v balení | 7 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 9.1 |
| Balenie obsahuje | 1.42 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | dalkey |
| Váha | 18.6831 |
kalkulačka