Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 295 mm |
| Výška | 1334 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Ostatné | Anti-twist systém, Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 5.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887246 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu.
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Váha | 3.063 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 295 |
| Výška | 1334 |
| Hĺbka | 451 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | Anti-twist systém;Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| séria | spy |
| Ostatní | Anti-twist systém;Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
| Ostatné | Anti-twist systém;Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
kalkulačka