Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | DAFNE |
| Rozmer | 140x22x80 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341064238 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.146 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 140 |
| Výška | 22 |
| Hĺbka | 80 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140x22x80 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | dafne |
kalkulačka