Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 265x240x210 mm |
| Šírka | 265 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 5.8230 kg |
| EAN | 8435368800320 |
| Taric | 85163300 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nerez mat |
|---|---|
| Šírka | 265 |
| Výška | 240 |
| Hĺbka | 210 |
| Rozmer | 265x240x210 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 5.823 |
kalkulačka