Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CUBEMIX |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 153 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 106 mm |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.7300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913960802 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Šírka | 50 |
| Výška | 153 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 25 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| Tvar | Hranaté |
| Výška výtoku | 106 |
| 3D model | ÁNO |
| séria | cubemix |
| Váha | 1.73 |
kalkulačka