Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CROSS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 70x80x3,5 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Hnedá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913994876 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 700 |
|---|---|
| Výška | 800 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x80x3,5 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Buk |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Hnedá |
| 3D model | ÁNO |
| séria | cross |
| Váha | 7.8 |
kalkulačka