Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CROSS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x80x3,5 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Hnedá |
| Dekor | Buk |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913994890 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 600 |
|---|---|
| Výška | 800 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80x3,5 cm |
| Dekor | Buk |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Hnedá |
| 3D model | ÁNO |
| séria | cross |
| Váha | 8.3 |
kalkulačka