Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CRAFT |
| Rozmer | 90x350 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Masiv drevo, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8860 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128844 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Priemer | 90 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 90 |
| Výška | 350 |
| Hĺbka | 90 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x350 mm |
| Materiál | Masiv drevo;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | craft |
| Váha | 0.886 |
kalkulačka