Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CRAFT |
| Rozmer | 79x165x89 mm |
| Priemer | 79 mm |
| Šírka | 79 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Masiv drevo, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3790 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913128783 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Priemer | 79 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka | 79 |
| Výška | 165 |
| Hĺbka | 89 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 79x165x89 mm |
| Materiál | Masiv drevo;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | craft |
| Váha | 0.379 |
kalkulačka