Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 40x60x2,3 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 600 mm |
| Farba rámu | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Otočné, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 2.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913973055 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka | 400 |
|---|---|
| Výška | 600 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x60x2,3 cm |
| Materiál | Hliník |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Farba rámu | Čierna |
| Váha | 2.3 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka