Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | COMMUNITY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 31x61x30 cm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Dizajn |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Ostatné | Možnosť integrovaného splachovača |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 13.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015169588 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 310 |
| Výška | 610 |
| Hĺbka | 300 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 31x61x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Dizajn |
| Ostatné | Možnosť integrovaného splachovača |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| 3D model | ÁNO |
| séria | community |
| Váha | 13.2 |
kalkulačka