Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | COMMUNITY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 70x17x55 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8052015160547 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 700 |
| Výška | 170 |
| Hĺbka | 550 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x17x55 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| séria | community |
| Váha | 17.5 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka