Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | COLORED |
| Rozmer | 370x390x370 mm |
| Priemer | 330 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
| Nosnosť | 100.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 1.7550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090110177 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 330 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 370 |
| Výška | 390 |
| Hĺbka | 370 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 370x390x370 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Nosnosť | 100 |
| Tvar | Kruhové |
| séria | colored |
| Váha | 1.755 |
| Priemer | 330 |
| Druh | Sprchové sedátko / stolička |
kalkulačka