Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | COLORADO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 88x360x88 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6840 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341281611 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.684 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 88 |
| Výška | 360 |
| Hĺbka | 88 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 88x360x88 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | colorado |
| 3D model | ANO |
kalkulačka