Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | COLORADO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 452x42x77 mm |
| Dĺžka | 452 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hĺbka | 77 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341282571 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.47 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 42 |
| Hĺbka | 77 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 452x42x77 mm |
| Dĺžka | 452 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | colorado |
| 3D model | ANO |
kalkulačka