Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | COLORADO |
| Záruka | 10 rokov |
| Rozmer | 64x182x122 mm |
| Šírka | 64 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 230 ml |
| EAN | 8003341152812 |
| Taric | 84798997 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 0.6460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.646 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 64 |
| Výška | 182 |
| Hĺbka | 122 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 64x182x122 mm |
| Materiál | Sklo;Zliatina |
| Objem dávkovača | 230 |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | colorado |
| 3D model | ANO |
kalkulačka