Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | COLONNA |
| Rozmer | 510x50x80 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 1.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913819292 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.7 |
|---|---|
| Farba | Leštená nerez |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 450x74 mm |
| Záruka | 2 roky |
| séria | colonna |
| Šírka | 510 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 80 |
| Materiál | Nerez |
kalkulačka