Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 60x90 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Textilné |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
| Hmotnosť / ks | 1.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956710365 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.2 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 600 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x90 cm |
| Dĺžka | 900 |
| Materiál | Textilné |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kúpeľňová predložka |
kalkulačka