Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CLOTHILDE |
| Rozmer | 96x460x96 mm |
| Šírka | 96 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 96 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341103432 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 96 |
| Výška | 460 |
| Hĺbka | 96 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 96x460 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | clothilde |
| Váha | 0.72 |
kalkulačka