Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CLOTHILDE |
| Rozmer | 72x118x72 mm |
| Priemer | 72 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341103531 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 72 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 72 |
| Výška | 118 |
| Hĺbka | 72 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 72x118 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | clothilde |
| Váha | 0.306 |
| Priemer | 72 |
kalkulačka